TGHEV1R00FE
Číslo produktu DigiKey
273-TGHEV1R00FE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TGHEV1R00FE
Popis
100W RESISTOR 1 OHM 1%
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 Ohms ±1% 100W Silná fólie Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 130°C
Řada
Vlastnosti
Bezindukční
Balení
Krabice
Typ potahu a tělesa
Keramický
Stav součásti
Aktivní
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Odpor
1 Ohms
Velikost / rozměry
1.378" D x 0.669" Š (35.00mm x 17.00mm)
Tolerance
±1%
Výška při usazení (max)
0,248" (6,30mm)
Výkon (W)
100W