OJ4715E-R52
Číslo produktu DigiKey
273-OJ4715E-R52TR-ND - Páska a cívka (TR)
273-OJ4715E-R52CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OJ4715E-R52
Popis
RES 470 OHM 5% 1/8W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Uhlíková vrstva
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Složení
Řada
Teplotní koeficient
-450ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,073" prům. x 0,138" D (1,85mm x 3,50mm)