MCS3264R020FER
Číslo produktu DigiKey
273-MCS3264R020FERTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-MCS3264R020FERCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-MCS3264R020FERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCS3264R020FER
Popis
RES 0.02 OHM 1% 2W 2512
Podrobný popis
20 mOhms ±1% 2W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka Kovový prvek
Modely EDA/CAD
MCS3264R020FER Modely
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Velikost / rozměry
0,252" D x 0,126" Š (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)