MCS3264R015FER
Číslo produktu DigiKey
273-MCS3264R015FERTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-MCS3264R015FERCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-MCS3264R015FERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCS3264R015FER
Popis
RES 0.015 OHM 1% 2W 2512
Podrobný popis
15 mOhms ±1% 2W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka Kovový prvek
Modely EDA/CAD
MCS3264R015FER Modely
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Velikost / rozměry
0,252" D x 0,126" Š (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)