MCS3264R005FER
Číslo produktu DigiKey
273-MCS3264R005FERTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-MCS3264R005FERCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-MCS3264R005FERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCS3264R005FER
Popis
RES 0.005 OHM 1% 2W 2512
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 mOhms ±1% 2W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCS3264R005FER Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2512 (6332 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,252" D x 0,126" Š (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)