MCS1632R025FER
Číslo produktu DigiKey
273-MCS1632R025FERTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-MCS1632R025FERCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-MCS1632R025FERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCS1632R025FER
Popis
RES 0.025 OHM 1% 1W 1206
Podrobný popis
25 mOhms ±1% 1W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCS1632R025FER Modely
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,067" Š (3,30mm x 1,70mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)