MCS1632R025DER
Číslo produktu DigiKey
273-MCS1632R025DERTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-MCS1632R025DERCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-MCS1632R025DERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCS1632R025DER
Popis
1W 0.025 OHM METAL ALLOY CS 1% C
Podrobný popis
25 mOhms ±0,5% 1W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka Kovový prvek
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,067" Š (3,30mm x 1,70mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)