MCS1632R010FER
Číslo produktu DigiKey
273-MCS1632R010FERTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-MCS1632R010FERCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-MCS1632R010FERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCS1632R010FER
Popis
RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 mOhms ±1% 1W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCS1632R010FER Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,067" Š (3,30mm x 1,70mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)