MCS1320R015FER
Číslo produktu DigiKey
273-MCS1320R015FERTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-MCS1320R015FERCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-MCS1320R015FERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCS1320R015FER
Popis
RES 0.015 OHM 1% 3/4W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 mOhms ±1% 0,75W, 3/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCS1320R015FER Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,083" D x 0,053" Š (2,10mm x 1,35mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)