MCS1320R015FER | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MCS1320R015FER |
Popis | RES 0.015 OHM 1% 3/4W 0805 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 26 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15 mOhms ±1% 0,75W, 3/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka Kovový prvek |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MCS1320R015FER Modely |
Kategorie | Vlastnosti Snímání proudu, Samozhášivý nátěr, Pojistka |
Mfr | Teplotní koeficient ±50ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 150°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,083" D x 0,053" Š (2,10mm x 1,35mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,028" (0,70mm) |