HVC0805T5005JET
Číslo produktu DigiKey
273-HVC0805T5005JETTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-HVC0805T5005JETCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-HVC0805T5005JETDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HVC0805T5005JET
Popis
RES SMD 50M OHM 5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Vysokonapěťový Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HVC0805T5005JET Modely
Kategorie
Vlastnosti
Vysokonapěťový
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)