FC4TR100FER
Číslo produktu DigiKey
273-FC4TR100FERTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-FC4TR100FERCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-FC4TR100FERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FC4TR100FER
Popis
RES 0.1 OHM 1% 1/2W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Snímání proudu Kovová fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FC4TR100FER Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)