F30J25RE
Číslo produktu DigiKey
F30J25RE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F30J25RE
Popis
RES CHAS MNT 25 OHM 5% 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 Ohms ±5% 30W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±260ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 350°C
Řada
Typ potahu a tělesa
Potažený sklovitým smaltem
Balení
Hromadné balení
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Přírubové výztuhy, Pravý úhel
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
1,250" D x 1,000" Š (31,75mm x 25,40mm)
Odpor
25 Ohms
Výška při usazení (max)
0,563" (14,29mm)
Tolerance
±5%
Provedení přívodů
Pájecí očka
Výkon (W)
30W