D12K100E
Číslo produktu DigiKey
D12K100E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D12K100E
Popis
ADJ PWR RES 100 OHM 12W CHAS MT
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms 12 W Posuvník Nastavitelný výkonový odpor Montáž na šasi 0,313" OD, 0,187" vnitř. prům. (7,94mm x 4,76mm) 1,750" (44,45mm) Délka
Kategorie
Tolerance
±10%
Výrobce
Ohmite
Způsob nastavení
Posuvník
Řada
Průměr
0,313" OD, 0,187" vnitř. prům. (7,94mm x 4,76mm)
Balení
Hromadné balení
Délka
1,750" (44,45mm)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na šasi
Odpor
100 Ohms
Koncovka
Pájecí očko
Výkon (W)
12 W