BAB326615R0KE
Číslo produktu DigiKey
BAB326615R0KE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAB326615R0KE
Popis
15 OHMS 10% 1000 WATT CASE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Ohms ±10% 1000W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Složení
Drátový (navíjený)
Mfr
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Řada
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
10,472" D x 5,000" Š (266,00mm x 127,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
2,130" (54,10mm)
Odpor
15 Ohms
Provedení přívodů
Vodiče
Tolerance
±10%
Pouzdro
Radiální, Obdélníkový pouzdro
Výkon (W)
1000W