BAB11602R00KE
Číslo produktu DigiKey
BAB11602R00KE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAB11602R00KE
Popis
2 OHMS 10% 500 WATT CASE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Ohms ±10% 500W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Složení
Drátový (navíjený)
Mfr
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Řada
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
6,299" D x 3,740" Š (160,00mm x 95,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
1,181" (30,00mm)
Odpor
2 Ohms
Provedení přívodů
Vodiče
Tolerance
±10%
Pouzdro
Radiální, Obdélníkový pouzdro
Výkon (W)
500W