B12J2K0E
Číslo produktu DigiKey
B12J2K0E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B12J2K0E
Popis
RES 2K OHM 5% 12W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 kOhms ±5% 12W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Pojistka Drátový (navíjený)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B12J2K0E Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Složení
Řada
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Pojistka
Balení
Hromadné balení
Teplotní koeficient
±260ppm/°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Velikost / rozměry
0,313" prům. x 1,750" D (7,94mm x 44,45mm)