S40F1C-P03MJG0-400S
Číslo produktu DigiKey
1907-1634-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S40F1C-P03MJG0-400S
Popis
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
S40F1C-P03MJG0-400S Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP68 - prachotěsný, Vodovzdorný
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt, Ochrana proti vytržení
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
3
Jmenovitý proud (A)
7,5A
Velikost pouzdra - vložka
0
Otvor pro kabel
0,138" ~ 0,157" (3,50mm ~ 4,00mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C