S31F1C-P03MPH0-5000
Číslo produktu DigiKey
1907-1627-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S31F1C-P03MPH0-5000
Popis
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP68 - prachotěsný, Vodovzdorný
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
3
Jmenovitý proud (A)
12A
Velikost pouzdra - vložka
1
Otvor pro kabel
0,177" ~ 0,197" (4,50mm ~ 5,00mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C