S20L0C-P06MCC0-520S
Číslo produktu DigiKey
S20L0C-P06MCC0-520S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S20L0C-P06MCC0-520S
Popis
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
6 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
S20L0C-P06MCC0-520S Modely
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom přes nikl
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Řada
Barva
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt, Ochrana proti vytržení
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
6
Jmenovitý proud (A)
4A
Velikost pouzdra - vložka
0
Otvor pro kabel
0,157" ~ 0,205" (4,00mm ~ 5,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C