S20L0C-P04MFG0-320S
Číslo produktu DigiKey
S20L0C-P04MFG0-320S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S20L0C-P04MFG0-320S
Popis
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
4 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
S20L0C-P04MFG0-320S Modely
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom přes nikl
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Řada
Barva
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt, Ochrana proti vytržení
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
4
Jmenovitý proud (A)
7,5A
Velikost pouzdra - vložka
0
Otvor pro kabel
0,079" ~ 0,126" (2,00mm ~ 3,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C