K20F1C-P07LCC0-450S
Číslo produktu DigiKey
1907-1287-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
K20F1C-P07LCC0-450S
Popis
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
4A
Otvor pro kabel
0,157" ~ 0,177" (4,00mm ~ 4,50mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C