K11L0C-P03LPH0-6200
Číslo produktu DigiKey
1907-1241-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
K11L0C-P03LPH0-6200
Popis
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
K11L0C-P03LPH0-6200 Modely
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom přes nikl
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Řada
Barva
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Jmenovitý proud (A)
12A
Počet pozic
3
Otvor pro kabel
0,197" ~ 0,244" (5,00mm ~ 6,20mm)
Velikost pouzdra - vložka
1
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C