RK043FN02H-CT je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
NXP USA Inc.
Skladem : 5
Katalogový list
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C 4,3" (109,22mm) 480 x 272
RK043FN02H-CT
Číslo produktu DigiKey
568-13518-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RK043FN02H-CT
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
RK043FN02H-CT Modely
Kategorie
Sledovací plocha
95,04mm Š x 53,86mm V
Výrobce
NXP USA Inc.
Podsvětlení
LED
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
480 x 272
Stav součásti
Zastaralé
Rozhraní
I2C
Typ displeje
TFT - barevný
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Režim zobrazení
Transmisivní
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)