NRF54L10-QFAA-R
Číslo produktu DigiKey
4823-NRF54L10-QFAA-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
4823-NRF54L10-QFAA-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
4823-NRF54L10-QFAA-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NRF54L10-QFAA-R
Popis
IC RF TXRX+MCU
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Kategorie
Velikost paměti
1MB flash, 192kB RAM
Mfr
Sériová rozhraní
GPIO, I2C, I2S, SPI, UART
Řada
GPIO
31
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný pracovní proud
3,2mA
Typ
TxRx + MCU
Proud při vysílání
5mA ~ 10mA
RF skupina/standard
802,15,4, Bluetooth
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)