NRF24LE1-O17Q48-R7
Číslo produktu DigiKey
NRF24LE1-O17Q48-R7-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NRF24LE1-O17Q48-R7
Popis
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48QFN
Podrobný popis
IO RF TxRx + MCU Všeobecné pásmo ISM > 1GHz 2,4GHz 48-VFQFN podložka pro odvod tepla
Kategorie
Velikost paměti
16kB OTP, 1kB SRAM
Mfr
Sériová rozhraní
I2C, SPI, UART
Balení
Páska a cívka (TR)
GPIO
32
Napájecí napětí
1,9V ~ 3,6V
Odebíraný pracovní proud
12,4mA ~ 13,3mA
Typ
TxRx + MCU
Proud při vysílání
6,8mA ~ 11,1mA
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM > 1GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C