NRF24AP2-8CHQ32-R
Číslo produktu DigiKey
NRF24AP2-8CHQ32-R-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NRF24AP2-8CHQ32-R
Popis
IC RF TXRX ISM>1GHZ 32QFN
Podrobný popis
IO RF Pouze TxRx Všeobecné pásmo ISM > 1GHz ANT™ 2,4GHz 32-VFQFN podložka pro odvod tepla
Kategorie
Výstupní výkon
0dBm
Mfr
Citlivost
-85dBm
Sériová rozhraní
USART
Napájecí napětí
1,9V ~ 3,6V
Odebíraný pracovní proud
17mA
Typ
Pouze TxRx
Proud při vysílání
11mA ~ 15mA
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM > 1GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C