183-037-113R531 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
EDAC Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
37 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
183-037-113R531
Číslo produktu DigiKey
183-37ME-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
183-037-113R531
Popis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
183-037-113R531 Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Průmyslové počítače
Ocelový, Poniklovaný
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Nosič
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení konektoru
Jmenovitý proud (A)
5A
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Vzdálenost backset
0,590" (14,99mm)
Počet pozic
Vlastnosti
Zámek desky, Zemnicí zářezy
Počet řad
2
Barva
Černá
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
4 (DC, C)
Materiál kontaktu
Mosaz
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C