182-037-213R181
182-037-213R181
182-037-213R181
Číslo produktu DigiKey
182-837FE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
182-037-213R181
Popis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Podrobný popis
37 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Modely EDA/CAD
182-037-213R181 Modely
Jmenovitý proud (A)
5A
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Vzdálenost backset
0,318" (8,08mm)
Počet pozic
Vlastnosti
Ukostřovací pásek
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C