182-015-113R181
182-015-113R181
182-015-113R181
Číslo produktu DigiKey
182-815ME-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
182-015-113R181
Popis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
182-015-113R181 Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Průmyslové počítače
Ocelový, Poniklovaný
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Nosič
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení konektoru
Jmenovitý proud (A)
5A
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Vzdálenost backset
0,318" (8,08mm)
Počet pozic
Vlastnosti
Ukostřovací pásek, Zemnicí zářezy
Počet řad
2
Barva
Černá
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
2 (DA, A)
Materiál kontaktu
Mosaz
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C