181-062-113R561
181-062-113R561
181-062-113R561
Číslo produktu DigiKey
181-262RME-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
181-062-113R561
Popis
CONN D-SUB HD PLG 62POS R/A SLDR
Podrobný popis
62 Poloha D-Sub, Vysokohustotní Zástrčka, Samčí piny Konektor
Modely EDA/CAD
181-062-113R561 Modely
Jmenovitý proud (A)
3A
Provedení konektoru
Vzdálenost backset
0,350" (8,89mm)
Vlastnosti
Zámek desky, Zemnicí zářezy, Stíněný
Počet pozic
Jmenovité napětí
250V
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
4 (DC, C) vysoká hustota
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C