181-044-113R531
181-044-113R531
181-044-113R531
Číslo produktu DigiKey
181-144RME-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
181-044-113R531
Popis
CONN D-SUB HD PLG 44POS R/A SLDR
Podrobný popis
44 Poloha D-Sub, Vysokohustotní Zástrčka, Samčí piny Konektor
Modely EDA/CAD
181-044-113R531 Modely
Jmenovitý proud (A)
3A
Provedení konektoru
Vzdálenost backset
0,350" (8,89mm)
Vlastnosti
Zámek desky, Zemnicí zářezy, Stíněný
Počet pozic
Jmenovité napětí
250V
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
3 (DB, B) vysokohustotní
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C