181-044-113R531 | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 181-144RME-ND |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 181-044-113R531 |
Popis | CONN D-SUB HD PLG 44POS R/A SLDR |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 44 Poloha D-Sub, Vysokohustotní Zástrčka, Samčí piny Konektor |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 181-044-113R531 Modely |
Stav součásti Aktivní | Jmenovitý proud (A) 3A |
Provedení konektoru | Vzdálenost backset 0,350" (8,89mm) |
Typ konektoru Zástrčka, Samčí piny | Vlastnosti Zámek desky, Zemnicí zářezy, Stíněný |
Počet pozic | Jmenovité napětí 250V |
Počet řad 3 | Barva Černá |
Způsob montáže | Dielektrický materiál Polyamid (PA9T), Nylon 9T |
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru 3 (DB, B) vysokohustotní | Materiál kontaktu Mosaz |
Typ kontaktu Signál | Provozní teplota -55°C ~ 105°C |