181-044-113R171
181-044-113R171
181-044-113R171
Číslo produktu DigiKey
181-44RME-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
181-044-113R171
Popis
CONN D-SUB HD PLG 44POS R/A SLDR
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
44 Poloha D-Sub, Vysokohustotní Zástrčka, Samčí piny Konektor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
181-044-113R171 Modely
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Poniklovaný
Mfr
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Balení
Nosič
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
3A
Provedení konektoru
Vzdálenost backset
0,350" (8,89mm)
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Vlastnosti
Ukostřovací pásek, Zemnicí zářezy, Stíněný
Počet pozic
Jmenovité napětí
250V
Počet řad
3
Barva
Černá
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
3 (DB, B) vysokohustotní
Materiál kontaktu
Mosaz
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C