175-037-112R151
Číslo produktu DigiKey
175-137MA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
175-037-112R151
Popis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
37 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Pocínovaný
Mfr
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Balení
Nosič
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Zastaralé
Jmenovitý proud (A)
5A
Provedení konektoru
Vzdálenost backset
0,454" (11,53mm)
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Vlastnosti
Zemnicí zářezy, Montážní držáky
Počet pozic
Barva
Béžový
Počet řad
2
Forma kontaktu
Obráběný
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT), Polyester
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
4 (DC, C)
Materiál kontaktu
Mosaz
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-50°C ~ 100°C