174-E37-211R141 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
NorComp Inc.
Skladem : 18
Katalogový list
37 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
174-E37-211R141
Číslo produktu DigiKey
174-37FEA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
174-E37-211R141
Popis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Žlutě chromovaný
Mfr
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Balení
Nosič
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Zastaralé
Jmenovitý proud (A)
5A
Provedení konektoru
Vzdálenost backset
0,370" (9,40mm)
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Vlastnosti
Montážní držáky
Počet pozic
Barva
Bílá
Počet řad
2
Forma kontaktu
Obráběný
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
4 (DC, C)
Materiál kontaktu
Mosaz
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-50°C ~ 100°C