3115FS-12W-B10-A00
Číslo produktu DigiKey
P12877-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3115FS-12W-B10-A00
Popis
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 115VAC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 22,0CFM (0,616m³/min) 2 vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
3115FS-12W-B10-A00 Modely
Kategorie
Šum
36,0dB
Výrobce
NMB Technologies Corporation
Výkon (W)
6,00W
Řada
OT/MIN
2100ot/min
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
115VAC
Schvalovací agentura
CE, CSA, TUV, UL, VDE
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Hmotnost
0,74lbs (335,66g)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,087A
Průtok vzduchu
22,0CFM (0,616m³/min)
Materiál - rám
Hliníkový
Statický tlak
0,090" H2O (22,5Pa)