08015SS-12N-AL-00
Číslo produktu DigiKey
12-08015SS-12N-AL-00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
08015SS-12N-AL-00
Popis
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Objímka 33,9CFM (0,949m³/min) 3 vodiče
Kategorie
Vlastnosti
Automatický restart, Snímač uzamčeného rotoru
Mfr
Šum
34,0dB
Řada
Výkon (W)
2.52 W
Balení
Krabice
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
3 vodiče
Jmenovité napětí
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Jmenovitý proud (A)
0,210A
Šírka
15,00mm
Napěťový rozsah
6 ~ 13,8VDC
Průtok vzduchu
33,9CFM (0,949m³/min)
Materiál - rám
Plastový
Statický tlak
0,140" H2O (34,9Pa)
Materiál - nůž
Plastový
Typ ložiska
Objímka
Životnost při teplotě
40000h při 40°C