06020VE-24Q-CTS-0
Číslo produktu DigiKey
12-06020VE-24Q-CTS-0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
06020VE-24Q-CTS-0
Popis
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Koule 24,7CFM (0,692m³/min) 3 vodiče
Kategorie
Šum
42,0dB(A)
Mfr
Výkon (W)
3.6 W
Řada
OT/MIN
Balení
Hromadné balení
Koncovka
3 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
Jmenovité napětí
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Schvalovací agentura
CE, cULus, VDE
Šírka
20,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,150A
Průtok vzduchu
24,7CFM (0,692m³/min)
Napěťový rozsah
10 ~ 26,4VDC
Statický tlak
0,400" H2O (99,6Pa)
Materiál - rám
Plastový
Typ ložiska
Koule
Materiál - nůž
Plastový
Typ ventilátoru
Životnost při teplotě
40000h při 60°C