FTAS00-104A5
Číslo produktu DigiKey
360-2440-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FTAS00-104A5
Popis
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Dotyková vrstva pro obrazovky 10,4" (264,16mm) RS232, USB
Kategorie
Šírka
0,08" (2,10mm)
Výrobce
NKK Switches
Výška
6,61" (167,90mm)
Řada
Rozhraní
RS232, USB
Balení
Hromadné balení
Typ
Odporový
Stav součásti
Aktivní
Úhlopříčka obrazovky
10,4" (264,16mm)
Délka
8,66" (219,96mm)