ST-5ETW202
Číslo produktu DigiKey
563-ST-5ETW202TR-ND - Páska a cívka (TR)
563-ST-5ETW202CT-ND - Řezaná páska (CT)
563-ST-5ETW202DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ST-5ETW202
Popis
TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 kOhms 0,25W, 1/4W Přívod tvaru L Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 14.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ST-5ETW202 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Nidec Components
Počet závitů
14.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
2 kOhms
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,236" x 0,169" čelo (6,00mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%