SS-10-15SPEW
Číslo produktu DigiKey
563-SS-10-15SPEW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SS-10-15SPEW
Popis
SWITCH ROTARY DIP SP5T 0.1A 5V
Podrobný popis
DIP přepínač SP5T 5 Poloha Průchozí otvor Otočný pro nástroj Servoovladač 100mA 5VDC
Kategorie
Úroveň aktuátoru
Zapuštěný, Zapouzdřené
Výška nad deskou
0,276" (7,00mm)
Balení
Nosič
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Obvod
SP5T
Omyvatelnost
Ne
Počet pozic
5
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Jmenovitý proud (A)
100mA
Délka
0,394" (10,00mm)
Jmenovité napětí
5VDC