SM-42W201 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Nidec Components
Skladem : 779
Katalogový list
200 Ohms 0,25W, 1/4W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 11.0 Otočka Horní seřízení
SM-42W201
Číslo produktu DigiKey
SM-42W201-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-42W201
Popis
TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Nidec Components
Počet závitů
11.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
200 Ohms
Provedení koncovky
Vodič J
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,189" x 0,138" čelo (4,80mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%