SM-42TA102
Číslo produktu DigiKey
SM-42TA102TR-ND - Páska a cívka (TR)
SM-42TA102CT-ND - Řezaná páska (CT)
SM-42TA102DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-42TA102
Popis
TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD SIDE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms 0,25W, 1/4W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 11.0 Otočka Boční seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SM-42TA102 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Nidec Components
Počet závitů
11.0
Řada
Způsob nastavení
Boční seřízení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
1 kOhms
Provedení koncovky
Vodič J
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,189" x 0,181" čelo (4,80mm x 4,60mm)
Tolerance
±10%