F16FB-05LLC--E
F16FB-05LLC--E
F16FB-05LLC /E
Číslo produktu DigiKey
563-1107-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F16FB-05LLC /E
Popis
FAN BLOWER 16X4.5MM 5VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Větrák 5VDC Čtyřhran - 16mm D x 16mm V Objímka 0,424CFM (0,012m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
3,0dB(A)
Mfr
Výkon (W)
200 mW
Řada
OT/MIN
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Jmenovité napětí
Hmotnost
0,003lbs (1,36g)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 16mm D x 16mm V
Jmenovitý proud (A)
0,040A
Šírka
4,50mm
Napěťový rozsah
4,5 ~ 5,5VDC
Průtok vzduchu
0,424CFM (0,012m³/min)
Materiál - rám
Akrylátový butadienstyren (ABS), Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,022" H2O (5,5Pa)