CT-94EW203 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Nidec Components
Skladem : 300
Katalogový list
20 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 18.0 Otočka Horní seřízení
CT-94EW203
Číslo produktu DigiKey
563-CT-94EW203-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT-94EW203
Popis
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CT-94EW203 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
20 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,378" x 0,189" čelo (9,60mm x 4,80mm)
Tolerance
±10%