CT-94EW202
Číslo produktu DigiKey
563-CT-94EW202-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT-94EW202
Popis
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podrobný popis
2 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 18.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
CT-94EW202 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
2 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,378" x 0,189" čelo (9,60mm x 4,80mm)
Tolerance
±10%