CT-94EW101 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Nidec Components
Skladem : 271
Katalogový list
100 Ohms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 18.0 Otočka Horní seřízení
CT-94EW101
Číslo produktu DigiKey
563-CT-94EW101-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT-94EW101
Popis
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CT-94EW101 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Nidec Components
Počet závitů
18.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
100 Ohms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,378" x 0,189" čelo (9,60mm x 4,80mm)
Tolerance
±10%