CS-4-13NTB
Číslo produktu DigiKey
563-1036-2-ND - Páska a cívka (TR)
563-1036-1-ND - Řezaná páska (CT)
563-1036-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS-4-13NTB
Popis
SWITCH ROTARY DIP SP3T 0.1A 16V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
DIP přepínač SP3T 3 Poloha Montáž na povrch Otočný pro nástroj Servoovladač 100mA 16VDC
Modely EDA/CAD
CS-4-13NTB Modely
Kategorie
Povrch kontaktu
Zlatá
Výrobce
Nidec Components
Výška nad deskou
0,091" (2,30mm)
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Stav součásti
Aktivní
Rozteč
0,051" (1,30mm)
Obvod
SP3T
Omyvatelnost
Ano
Počet pozic
3
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Jmenovitý proud (A)
100mA
Materiál tělesa
Epoxidový
Jmenovité napětí
16VDC
Délka
0,197" (5,00mm)