CFS-0101MC
Číslo produktu DigiKey
563-2008-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFS-0101MC
Popis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.1A 6V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
DIP přepínač SPST 1 Poloha Průchozí otvor Posuvník (standardní) Servoovladač 100mA 6VDC
Kategorie
Povrch kontaktu
Zlatá
Výrobce
Nidec Components
Výška nad deskou
0,177" (4,50mm)
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Trubice
Provedení koncovky
PC vývod
Stav součásti
Aktivní
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Obvod
SPST
Omyvatelnost
Ne
Počet pozic
1
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
100mA
Materiál tělesa
Polyfenylensulfid (PPS)
Jmenovité napětí
6VDC
Délka
0,156" (3,96mm)